האתר של מאק- אתר פוקימון ישראלי

הרפתקאות ביונובה

ראשי >סיפורים>הרפתקאות ביונובה

הרפתקאות ביונובה- עונה א לסיפור הרפתקאות עולם הפוקימון

הסיפור התרחש שנתיים לאחר אירועי לבן 2 (כן, אני כותב את זה ע"פ שרשרת הלבן). כדי להסביר את אירועי הסיפור עצמו, אני צריך לכתוב את מה שקרה בין אירועי לבן ללבן 2.

הילברט בן ה-13, כידוע, יצא לחפש את N, ועזב את עמדתו כאלוף יונובה. אלדר, אלוף יונובה הקודם, החליט לתת למישהו אחר לנסות להיות האלוף. מנהיגת המכון של העיר אופלוסיד, איריס, נתנה את משרת מנהיג המכון לאביה, דריידן, יצאה למסע משלה, והביסה את כל מנהיגי המכון. כמה ממנהיגי המכון כל כך התביישו בהפסדם שסגרו את המכון שלהם. כל אחד השתקע בדברים משלו. שלישיית סטרייטיון הקימה בית קפה, לנורה עסקה בחילוץ מאובנים, וברייסן עבד ככוכב סרטים באולפני פוקיסטאר.

איריס לא נלחמה באביה, אלא במנהיג מכון חדש שהקים את המכון כדי להחליף את מנהיגי המכון הפורשים. באותה תקופה, מלא אנשים הקימו מכונות משלהם. אחד מהם היה מדען בשם קולרס. הוא הקים מכון מסוג פלדה כדי לארגן תקציב בשביל המחקר שלו. הוא רצה לשפר פוקימונים, ע"י חיבור של אחד לשני. אבל כאשר הליגה לא אישרה את בקשתו, הוא כעס וחיפש מישהו שייתן לו את התקציב הדרוש לעבודתו.

לאחר חיפושים רבים, החליט קולרס להצטרף לארגון "הקם מחדש", צוות פלזמה, בניהולו של גטסיס הרמוניה. גטסיס הסכים כי חשב שבעזרת המחקר שלו צוות פלזמה יוכל לבנות תוכנית להשתלט על העולם. הוא מצא פוקימון אגדי בשם קיורם, והחליט להקפיא את מחוז יונובה בעזרת חיבור שלו ושל פוקימון רב עוצמה אחר.

בינתיים, איריס הביסה את אלדר, והוא עזב את הליגה והתגורר בעיירה פלוססי. הוא סיפר לנכדו, בנגה, על כמה מהמאמנים החזקים שפגש. בנגה החליט להילחם נגד המאמנים האלה, והצליח להביס את אטרקציית המאמנים העץ הלבן והחלול.

הוכרזו מנהיגי המכון המחליפים של יונובה- מרלון, מנהיג מכון המים של העיר הומיאלו; רוקסי, מנהיגת מכון הרעל של העיר וירבאנק; וצ'רן, מנהיג מכון הרגיל של העיר אספרטיה.

ופה מגיע סיפור לבן 2. רק שתדעו, בשביל הסיפור הזה מילאתי כמה חלקים מהסיפור המקורי.

עברו שנתיים מאז הסיפור הזה, ושום דבר מג'ורי לא השתנה. חוץ מהעובדה, שגטסיס וכמה מתומכיו מחזיקים בדנ"א של קיורם הלבן, והם מתכננים לשבט אותו, ולחבר אותו ואת זקרום, וליצור את מחוז יונובה כרצונם! רק שלושה גיבורים יכולים לעצור אותם!

הילברט: עם זקרום, אמבואר, סייסמיטואד, סוובאט, היידריגון וגלבנטולה, הילברט מעדיף לגרום ליריב נזק סטאטי וסטטוסים רעים לפני שהוא תוקף. הילברט הוא הרפתקן, רוצה להיות בכל מקום ובכל מצב, בחיפוש שלו אחר האידיאליות.

נייט: עם קיורם הלבן, סאמורוט, לוקאריו, האקסורוס, יונפזאנט, ואמפארוס, מוריד ליריב כמויות חיים גדולות בהתחלה, כדי להביס אותו כמה שיותר מהר. נייט הוא תחרותי, רוצה לנצח בכל דבר, ועושה עניין גדול מכל הפסד.

יו: עם בראוויארי, בופאלאנט, סרפריור, סימיפור, מאגמורטאר ואילקטרוס, יו רוצה לשפר את הסטאטים של הקבוצה שלו בתחילת הקרב, ולהיות חזק יותר בהמשך. יו הוא חמקן, מעדיף להתחמק ממאמנים חסרי משמעות ולהלחם רק באלה שידם חזקה.

הוספת תגובה

איזה אתר פוקימון אתם רוצים שאתר זה יהיה?